مشاوره و نصب SSL

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ارتباط امن با گواهینامه SSL

یکی از مهم‎ترین اجزاء کسب و کار آنلاین، ایجاد محیطی امن می‎باشد، به طوریکه مشتریان بتوانند با اطمینان اقدام به خرید نمایند و اطلاعات کارت اعتباری خود را در اختیار وب سرور شما قرار دهند. برای این منظور، لازم است که مرورگر و وب سرور برای برقراری ارتباطی امن از گواهی SSL استفاده نمایند. گواهی SSL تأییدیه ای است برای تبادل اطلاعات میان وبسایت یا فروشگاه آنلاین شما که مرورگر کاربران به وسیله‎ پروتکل استاندارد SSL، امن و رمزگذاری میشود.

مزایای صدور گواهینامه SSL

با صدور گواهینامه‌ SSL برای یک وسایت یا فروشگاه، از اطلاعات حساس و حائز اهمیت کاربران در فضای وب، مانند تراکنش‌های مالی، نام‌های کاربری، رمز عبور و غیره محافظت می‌شود. این گواهینامه‌ها همچنین می‌توانند:

    حفظ امنیت تبادل داده‌ها بین کاربر و مرورگر
    افزایش اعتماد مشتری به فروشگاه آنلاین
    بهبود رتبه‌بندی در Google
    ...

صادرکنندگان SSL:

    Let's Encrypt

    این مرجع، گواهینامه معتبر  X.509 را برای رمزگذاری TLS تحت نظر سازمان تحقیقات امنیت اینترنت جهانی برای همه وبسایت ها و دامین ها بدون محدودیت سیاسی صادر میکند که ویژگی اصلی این نوع SSL ها اعتبار 90 روزه آنها برای بالا بردن سطح امنیت کاربران اینترنت هست که قابلیت تمدید آنها نیز میسر نیست و باید پروسه دریافت گواهی جدید از اول شروع شود.


    Buypass

    شرکت صادرکننده SSL با سابقه طولانی در حوضه پرداخت و امنیت که مشتریان آنها شرکتهای خصوصی و دولتی در سطح بین الملل هستند و توسط سازمان امنیت ملی کشور نروژ توصیه شده است. مبتنی بودن بر ACME مهمترین ویژگی این گواهینامه است که نشان دهنده استاندارد و سازگاری بالای آن است.


    Certum

     یکی از بهترین مراجع صدور گواهینامه است که دارای مهر تضمین WebTrust است. به عنوان یک مرجع صدور گواهی، محافظت از کسب و کارهای آنلاین در برابر حملات سایبری و سایر تهدیدات خارجی را از طریق طیف گسترده‌ای از خدمات انجام می دهد.